Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

ozonowy
ziołowy
Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn Zdjęcia Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn Zdjęcia Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn Zdjęcia

Intuition for Men marki Estée Lauder to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Intuition for Men został wydany w 2003 roku. Intuition for Men stworzyli Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye i Alienor Massenet. Nutami głowy są aldehydy, gałka muszkatołowa, ambra, ogórek, szałwia, aksamitka i kardamon; nutami serca są ambra, paczula, jabłko i cedr; nutami bazy są labdanum, ambra, kadzidło, rodzynka i mirra.

Aldehydy Gałka muszkatołowa Ambra Ogórek Szałwia Aksamitka Kardamon

Ambra Paczula Jabłko Cedr

Labdanum Ambra Kadzidło Rodzynka Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intuition for Men by Estée Lauder.

Intuition for Men Recenzje Perfum

Intuition for Men by Estée Lauder 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Intuition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Intuition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intuition for Men marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intuition for Men marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Armand Basi Basi Femme Laura Biagiotti Venezia Tom Ford Oud Wood Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Cattier Eau Boisee Les Nereides Patchouli Antique Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Nicole Miller Nicole Miller for Men Pacifica Spanish Amber DSH Perfumes Vetyver Sonoma Scent Studio Incense Pure