Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn

Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn

ozonowy
ziołowy
Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn Zdjęcia Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn Zdjęcia Intuition for Men Estée Lauder dla mężczyzn Zdjęcia

Intuition for Men marki Estée Lauder to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Intuition for Men został wydany w 2003 roku. Intuition for Men stworzyli Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye i Alienor Massenet. Nutami głowy są aldehydy, gałka muszkatołowa, ambra, ogórek, szałwia, aksamitka i kardamon; nutami serca są ambra, paczula, jabłko i cedr; nutami bazy są labdanum, ambra, kadzidło, rodzynka i mirra.

Aldehydy Gałka muszkatołowa Ambra Ogórek Szałwia Aksamitka Kardamon

Ambra Paczula Jabłko Cedr

Labdanum Ambra Kadzidło Rodzynka Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intuition for Men by Estée Lauder.

Intuition for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Intuition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Intuition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intuition for Men marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intuition for Men marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Kenzo Flower by Kenzo Oriental L`Occitane en Provence Ambre Pierre Balmain Ambre Gris Montale Royal Aoud Penhaligon`s Hammam Bouquet Oleg Cassini Cassini for Men Gap White Amber No.541 ID Parfums Le Temps de Reines Le Labo Oud 27 Amouage Amouage Epic Man Prada Prada Intense DSH Perfumes Oude Arabique