Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Intuition Estée Lauder dla kobiet

Intuition Estée Lauder dla kobiet

Intuition Estée Lauder dla kobiet Filmy
Intuition Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Intuition Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Intuition Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Intuition Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Intuition Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Intuition marki Estée Lauder to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Intuition został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, bergamotka, pomarańcza i nuty zielone; nutami serca są gardenia, frezja, różanecznik i róża; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza Nuty zielone

Gardenia Frezja Różanecznik Róża

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intuition by Estée Lauder.

Intuition Recenzje Perfum

monika690
monika690

Piękny klasyk, od zawsze chciałam go mieć i mam dzięki przemiłej koleżance. Piękny flakon w słonecznym kolorze przyciągał mnie jak magnes. Faktycznie zapach współgra z kolorem i kształtem flakonu, zapach jest lekko cytrusowy, kwiatowy przełamany nutami drzewnymi i bursztynem. Myślę, ze zapach jest na tyle uniwersalny, ze spodoba się każdej kobiecie :)

Maverick
Maverick

Ech... no i znowu bije sie po lapkach. Moja skora po prostu nie lubi perfum kwiatowych i musze w koncu nauczyc sie z tym zyc. Tak bardzo chcialabym czuc to co dziewczyny opisaly nizej :( No coz, na mojej skorze to jest aptekarski zapach ziol. Bardzo kojarzy mi sie z granulkami, ktore jako dziecko zazywalam na problemy z nerkami. Ech... musialam umyc szybko reke, bo juz czulam nadchodzacy bol glowy.

A zapach chyba powrocil do lask Estee Lauder, bo sprobowalam go wlasnie na ich stoisku.

EJo
EJo

Cenię p. Alberto Morillasa za Smoka, Must II i Byzance - w moim mniemaniu nie musiałby już nic innego tworzyć :D Ale Intuition jest naprawdę godne uwagi - taki piękny, mały brylancik, niekoniecznie bardzo odkrywczy, ale na pewno ogromnie kobiecy. Na mojej skórze ewoluują dokładnie wg podanych nut. Cytrusowo-bergamotkowy, musujący początek wraz z odrobiną świeżej zieleni, później gardenia, róża i troszkę frezji, pojawia się też różanecznik. Kwiaty są ciepłe, jakby rozgrzane słońcem, fajnie ze sobą grają, gardenia jedynie troszeczkę wystaje poza szereg ;) Baza drzewno - ambrowa, raczej sucha niż wilgotna, cieplutka.

Flakon dopasowany do zawartości w 100 %. To miękki, gładki i zmysłowy zapach. Choć z czekoladą nie ma nic wspólnego, porównałabym go do kubka ciepłej, gęstej, aromatycznej czekolady jaką można wypić w jakiejś dobrej knajpce. Albo lepiej we własnym domu w przepastnym fotelu :D

amanda
amanda

Naprawdę ładny, ciekawy zapach z tej kategorii.
Są i cytrusy, które czuć z początku, gasną trochę by dać miejsca kolejnym nutom. Pojawiają się kwiaty gardenia z różą, rożanecznikiem i nuty drzewne. Na nich to właśnie wszystko jest"osiadłe",całe owoce z kwiatami.
Uważam,że są bliskoskórne i tu tkwi ich największa uroda.
Są cieplutkie takie słoneczne nie tylko przez kolor flakonu, ale one wewnątrz posiadają słoneczną moc i cichutko, pięknie przy właścicielce rozkwitają.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Intuition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Intuition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intuition marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intuition marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Givenchy Organza Indecence Donna Karan DKNY Givenchy Amarige Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel Noa Lalique Perles De Lalique Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Dior Addict Chanel Allure eau de parfum Yves Saint Laurent Baby Doll Moschino Couture! Shiseido Zen Guerlain Shalimar Chopard Wish Serge Lutens Feminite du Bois Christian Dior Dune John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Opium Serge Lutens La Fille de Berlin