Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Emerald Dream Estée Lauder dla kobiet

Emerald Dream Estée Lauder dla kobiet

Emerald Dream marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Emerald Dream został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są wiciokrzew, morela, bazylia i tangeryna; nutami serca są mimoza, cyklamen, Śliwka, fiołek, orchidea, aksamitka i irys; nutami bazy są drzewo sandałowe i cyprys.

Wiciokrzew Morela Bazylia Tangeryna

Mimoza Cyklamen Śliwka Fiołek Orchidea Aksamitka Irys

Drzewo sandałowe Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emerald Dream by Estée Lauder.

Emerald Dream Recenzje Perfum

Żadnych z podanych nut nie rozpoznaję - na mojej skórze to przede wszystkim mieszanka ogórka, melona i nut morskich. Początek jest ciężki do strawienia, bo powyższych nut szczerze nie znoszę, ale z upływem czasu zapach łagodnieje i nabiera poprysznicowej świeżości. Nietrwały.

perfumeholic88
perfumeholic88

Odświeżający jak lekki wiaterek w gorące popłudnie kiedy żar leje się z nieba. To perfumy, które nie nadają się na inną porę roku niż lato i ewenualnie bardzo ciepłe dni wiosenne. Nieskomplikowany, dośc prosty, no i dla mnie niestety za prosty.
Największą rolę odgrywa tu wiciokrzew do którego dodano troszeczkę tangerynki i mimozy. W bazie natomiast wybija się drzewo sandałowe. Nie zapadł mi w pamięć aczkolwiek to miły zapach, z tym, że bardzo ulotny.

Emerald Dream by Estée Lauder 1.00 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Emerald Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Emerald Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emerald Dream marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emerald Dream marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli G Gigli Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Liz Claiborne Realities Torand Beverly Hills 90210 Marks and Spencer Infusion becker.eshaya b.e. Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite biehl parfumkunstwerke al01 Emilio Pucci Vivara Black Edition Jacques Fath Jacques Fath Irissime M. Micallef Gardenia InStyle Sex in The City Kiss