Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dazzling Silver Estée Lauder dla kobiet

Dazzling Silver Estée Lauder dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

aldehydowy

Dazzling Silver marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyn Lauder. Nutami głowy są aldehydy, japońska orchidea, lilia, nuty zielone, wanilia, jabłko i lotos; nutami serca są orchidea, passiflora, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są magnolia, drzewo sandałowe, lilia, piżmo, wanilia i cedr.

Aldehydy Japońska orchidea Lilia Nuty zielone Wanilia Jabłko Lotos

Orchidea Passiflora Jaśmin Konwalia Róża

Magnolia Drzewo sandałowe Lilia Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dazzling Silver by Estée Lauder.

Dazzling Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Dazzling Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Dazzling Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dazzling Silver marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dazzling Silver marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Versace Blonde Mariella Burani MB Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei St. John St. John Eau de Parfum Mojo Be Different Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Oriflame Miss O Club Prive M. Asam Rose Lancome 2000 et Une Rose Fragonard Premier Peche Galimard Brindille