Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dazzling Silver Estée Lauder dla kobiet

Dazzling Silver Estée Lauder dla kobiet

aldehydowy

Dazzling Silver marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyn Lauder. Nutami głowy są aldehydy, japońska orchidea, lilia, nuty zielone, wanilia, jabłko i lotos; nutami serca są orchidea, passiflora, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są magnolia, drzewo sandałowe, lilia, piżmo, wanilia i cedr.

Aldehydy Japońska orchidea Lilia Nuty zielone Wanilia Jabłko Lotos

Orchidea Passiflora Jaśmin Konwalia Róża

Magnolia Drzewo sandałowe Lilia Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dazzling Silver by Estée Lauder.

Dazzling Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Dazzling Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Dazzling Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dazzling Silver marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dazzling Silver marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Lancome Miracle Jean Paul Gaultier Fragile Ralph Lauren Glamourous Frederic Malle Lipstick Rose Emanuel Ungaro Fleur de Diva Britney Spears Curious Heart Guerlain Jardins de Bagatelle Creed Fleurissimo L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Romeo Gigli Laki Basile Basile Young