Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Dazzling Gold Estée Lauder dla kobiet

Dazzling Gold Estée Lauder dla kobiet

Dazzling Gold marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyn Lauder. Nutami głowy są liść figi, liść czarnej porzeczki, passiflora, malina, jabłko, czerwone jagody i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są lilia, nuty kwiatów egzotycznych, orchidea, frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są egzotyczne drzewa, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i liczi.

Liść figi Liść czarnej porzeczki Passiflora Malina Jabłko Czerwone jagody Brazylijskie drzewo różane

Lilia Nuty kwiatów egzotycznych Orchidea Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Egzotyczne drzewa Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Liczi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dazzling Gold by Estée Lauder.

Dazzling Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Dazzling Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Dazzling Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dazzling Gold marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dazzling Gold marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Valentino Rock`n Rose Halloween Halloween Fresia Montana Suggestion Eau d`Argent Prince Matchabelli Wind Song La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Creed Fleurs de Bulgarie Jardin de France Eau nacree Shantara Reve Etoile Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Weil Fleur De Weil Oscar de la Renta Oscar Latin Light