Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Celadon Estée Lauder dla kobiet

Celadon Estée Lauder dla kobiet

aldehydowy

Celadon marki Estée Lauder to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Celadon został wydany w 1978 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, nuty kwiatowe, róża, nuty drzewne, galbanum, aldehydy i piżmo.

Nuty zielone Nuty kwiatowe Róża Nuty drzewne Galbanum Aldehydy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Celadon by Estée Lauder.

Celadon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Celadon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Celadon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Celadon marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Celadon marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Burberry Touch for Women Annick Goutal La Violette L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Floris Seringa Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Gendarme 7 Sinful Scents Envious Boadicea the Victorious Delicate St. John White Camellia O Boticario Floratta Emerald Jeanne Arthes Boum Muscat