Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 Estée Lauder dla kobiet

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 Estée Lauder dla kobiet

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 marki Estée Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, cytryna i pomarańcza; nutami serca są gardenia tahitańska, magnolia, jaśmin, kwiat pomarańczy i lawenda; nutami bazy są ambra, kokos, drzewo sandałowe, wanilia, wetyweria i mirra.

Mandarynka Bergamotka Cytryna Pomarańcza

Gardenia tahitańska Magnolia Jaśmin Kwiat pomarańczy Lawenda

Ambra Kokos Drzewo sandałowe Wanilia Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 by Estée Lauder.

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hanae Mori Magical Moon Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Leonard Balahe Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Houbigant Raffinee Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Chanel Coco Mademoiselle Parfum Scents of Time Maya DSH Perfumes Madonna Lily Iceberg Universe La Prairie Life Threads Ruby Queen Latifah Queen of Hearts