Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 Estée Lauder dla kobiet

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet

kokosowy
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 marki Estée Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna i pomarańcza; nutami serca są kwiat gardenii tahitańskiej, jaśmin, magnolia, kwiat pomarańczy i lawenda; nutami bazy są ambra, wetyweria, drzewo sandałowe, mleko kokosowe, mirra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Pomarańcza

Kwiat gardenii tahitańskiej Jaśmin Magnolia Kwiat pomarańczy Lawenda

Ambra Wetyweria Drzewo sandałowe Mleko kokosowe Mirra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 by Estée Lauder.

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015
Bronze Goddess Eau Fraiche 2010
Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013
Terracotta Le Parfum
Ylang in Gold

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 Recenzje Perfum

marienmarien
marienmarien

W taki dzień jak dzisiaj, czyli upał powyżej 35*C uwielbiam te perfumy. Dla mnie Bronze Goddess to zapach wypoczętej, zdrowej, nagrzanej od słońca skóry, którą co jakiś czas owiewa morska bryza wraz z kropelkami chłodnej słonej wody i drobnymi wszędobylskimi ziarenkami piasku. Zresztą nie upierajmy się przy wersji morskiej - nadjeziorna wersja plażowej bogini też istnieje. Posmarujmy jeszcze jej ciało balsamem z olejkiem arganowym i drobinkami złota, załóżmy klasyczne bikini idealnie podkreślające zgrabną sylwetkę, rozpuśćmy długie, rozjasnione słońcem włosy, spryskajmy do woli Bronze Goddess i zostawmy na brzegu morza/jeziora. Tam niby przypadkiem znajduje ją wysportowany apollo wychodzący z wody z deską surfingową. Cienie coraz dłuższe, słońce coraz niżej. Pst..niech się spotkają, nie przeszkadzajmy, niech urok bogini działa jak najdłużej.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Jestem urzeczona tym zapachem. Pachnie gorącym powietrzem i kokosem. Czuję się w nim fantastycznie. Na początku nie jest tak atrakcyjny, ale to tylko pierwsze 10 minut. Potem zaczyna się niesamowita woń, która jak na eau fraiche trwa...i trwa...i trwa !! Szok, zapach, który wydawałby się nietrwały, już drugi raz spokojnie dał radę przez 6 h testu, (do tego dziś mam końcówkę kataru, a i tak się przebił i go czułam). Jak dla mnie to bardzo dobry wynik, gdyż niektóre EDP nie dają tak rady. Projekcja natomiast niewielka, ale najważniejsze, że zapach jest naprawdę świetny.
Must have jeszcze tych wakacji!

ela812
ela812

Powiem tak: już miałam go kliknąć w ciemno, bo skład super i ten kokos kusiciel - no na lato, jak znalazł! Bo taki świeży, ale nie wodno-ogórkowo-jakiś. I jeszcze ta butelucha taka piękna, złocista, sam luksus plażowy, że można sie naprawdę poczuć, jak ta tytułowa bogini. Bóg strzegł! - jak to mówią.
A strzegł w ten sposób, że postawił na mej drodze turkusową drogerię, kiedy to leciałam z jęzorem i siatami przez galerię handlową i "luknęłam" przez szybę wystawy na półeczki, gdzie ta złota bogini skromnie sobie stała. Jako nałogowy perfumoholik nie darowałabym sobie, żeby choć raz nie niuchnąć i całe szczęście. Przemiła pani z obsługi psiknęła mi obficie na rękę i ruszyłam dalej w drogę, w miłym oczekiwaniu na rozwój zapachu.
I tu niespodzianka, ale niezbyt miła, niestety. Mój ukochany kokos, którego wielbię od młodych lat w przeróżnych postaciach ( a szczególnie w kosmetykach, kremach, balsamach, perfumach), wylazł na mojej skórze zapachem zjełczałego cokolwiek masła. Owszem, początek był ładny, ciekawy, zapowiadał prawdziwie plażowy nastrój wonią luksusowego olejku do opalania. Ale gdy już wybrzmiały te pierwsze owocowe nuty, olejek się spaskudził. A że trwałość ma dosyć solidną (jak na edt), to natrętny niefajny zapach nie pozwalał o sobie zapomnieć (szczególnie w taką upalną pogodę). Przez całą drogę do domu marzyłam, aby zmyć go z ręki.
Mam nauczkę, aby na przyszłość bardziej ostrożnie podchodzić do kokosowej nutki.
Wierzę, że zapach ten znajdzie swoje fanki, ale radzę testy przed zakupem ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015 Tom Ford Velvet Orchid Serge Lutens Santal Majuscule La Prairie Silver Rain Marc Jacobs Mod Noir Hermes L’Ambre des Merveilles L`Artisan Parfumeur Batucada Versace Versense Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 The Different Company Sublime Balkiss ScentStory 24 Gold Mauboussin Histoire d`Eau Parfumerie Generale PG25 Indochine Serge Lutens Chergui Versace Crystal Noir Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca L`Artisan Parfumeur Caligna Giorgio Armani Sensi Guerlain La Petite Robe Noir