Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 Estée Lauder dla kobiet

Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 Estée Lauder dla kobiet

mleczny

Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 marki Estée Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytryna i mandarynka; nutami serca są mleko i kwiaty; nutą bazy jest ambra.

Cytryna Mandarynka

Mleko Kwiaty

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 by Estée Lauder.

Bronze Goddess  2011
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014

Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 Recenzje Perfum

Raisa
Raisa

No i okazało się, że żadna ze mnie bogini.

Pomysł, żeby na kocyku z żywicy i mleka rozłożyć kwiaty i cytrusy, wydał mi się zachęcający. Gra błogości i orzeźwienia - potencjalnie sympatyczna. Zapach miał przenosić do krainy pięknych pań o opalonych ciałach, wypoczętych i beztroskich. W równym stopniu władających swoim ciałem i zachwytem otoczenia.

Niestety. Zapach się na mnie kwasi. Nuty cytrusowe - drażnią, w ogóle nie mieszają się z mleczno-żywiczną bazą, tylko jakby nad nią wiszą skwaśniałymi grudkami. I zamiast pożądanej przez wszystkich władczyni mamy krzywo uśmiechniętą pannę z nieumiejętnie rozmazaną kreską (tylko) nad lewą powieką, Nie mówiąc o tym, że na plażę pakuje się w glanach! Jednym słowem: rozpacz. Jednym słowem: kwas.

Nie mam pretensji do zapachu, myślę, że to moja skóra z nim nie współgra.

Piszę o wersji z 2013, bo testowałam ją najczęściej, sprawdziłam też BG z 2014 i efekt jest niestety podobny, choć nuty trochę inne. Biorę pod uwagę jeszcze taką możliwość: tak po prostu ma być. A ja nie doceniam.

Tak czy owak wychodzi na jedno: na boginię się mnie nie przerobi.

marta34
marta34

Wakacje, słońce, plaża, kokos, mleczne akordy, rozgrzana skóra i olejek do opalania i na końcu ambra,,,wszystko to czuję, jest pięknie, sexownie i aromatycznie. Jak zamknę oczy widze biały piasek, palmy, błękitne morze i koniecznie drinka z palemką...cudowny zapach i na mojej skórze jak na wodę odświeżająca pachnie cały dzień:)

perfumeholic88
perfumeholic88

Skin Scent i to do przesady, bo ja tu kompletnie nic nie wyczuwam! Wespół z moją skórą ten zapach jest tak transparentny, że trudno cokolwiek tu rozpoznać. Żadnego mleka czy cytrusów, a już napewno nie kokosa. Nic poprostu nic! Ta wersja BG powinna być raczej wakacyjną mgiełką do ciała,a nie perfumami. Nie wiem co jest grane, ale naprawdę ja tu nic nie czuję, całośc jest tak słaba i ucieka ze skóry w tempie natychmiastowym, że aż strach.

fiorimi
fiorimi

To chyba jedyny zapach jak do tej pory który wywołał u mnie okrzyk radości. Pachnie wakacyjnie i beztrosko. Na mnie otwiera się mlekiem kokosowym a potem otula mnie taką ambrową cieplutką poświatą. Innych składników nie wyczuwam. Zapach działa na mnie terapeutycznie, rozświetlająco i dodaje energii. Przywodzi mi na myśl podróż poślubną którą spędziliśmy z mężem na Krecie. Pamiętam jak oglądaliśmy zachody słońca sącząc metaxę a w powietrzu unosił się zapach rozgrzanego opalonego ciała które powoli wychładzał lekki powiew morskiej bryzy ... mniam ;)

GreenFairy
GreenFairy

Kremowe, egzotyczne cudo. Poszukuję idealnego, 'kokosowego' wakacyjnego zapachu od lat. I to jest to.

Jest mi strasznie przykro, że jest to wersja limitowana. Wiem, że co roku jest nowa, ale ta wersja udała im się na 100%. Nuty są tutaj uproszczone: na oficjalnej stronie Estee Lauder można doczytać się ile warstw ten zapach w sobie ma. Jest tam kremowa gardenia/tiare, kokos, neroli, lawenda, piżmo...

Mój absolutny hit lata 2013, moja skóra była rządna tego zapachu, aż zużyłam 50ml ze 100ml w 3 tygodnie. Będę tęsknić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Annick Goutal Un Matin d`Orage La Prairie Silver Rain Tom Ford Velvet Orchid L`Artisan Parfumeur Caligna The Different Company Sublime Balkiss Parfumerie Generale PG25 Indochine Korloff Paris Korloff Gold Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Serge Lutens Chergui L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Guerlain Terracotta Le Parfum Byredo Bal d'Afrique Yves Saint Laurent La Collection Nu L`Artisan Parfumeur Batucada Annick Goutal Songes Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Dolce&Gabbana Sicily Diptyque Philosykos Serge Lutens Santal Majuscule