Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Estée Lauder dla kobiet

kokosowy
tropikalny
Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, mirra, kokos i magnolia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra i karmel.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Mirra Kokos Magnolia

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 by Estée Lauder.

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015

Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Recenzje Perfum

Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 by Estée Lauder 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Herve Leger Rose Leger Avon Summer White Fragonard Baroque Renee Jasmine Carolina Herrera Flore Tsi-La Organic Misaki Lisa Hoffman Tunisian Neroli Susan D. Owens Child Perfume Novaya Zarya Landysh