Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet

Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet

kokosowy
Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i cytryna; nutami serca są kokos, gardenia tahitańska, magnolia, neroli, lawenda i jaśmin; nutami bazy są ambra, mirra, wetyweria i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cytryna

Kokos Gardenia tahitańska Magnolia Neroli Lawenda Jaśmin

Ambra Mirra Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent by Estée Lauder.

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent

Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Bronze Goddess znam głównie z kosmetyków kolorowych,które bardzo lubię zresztą jak całą kolorówkę EL. Niestety same zapachy uważam za mocno niepotrzebne i z tych, które znam nie akceptuję żadnego. One dalece odbiegają od tego co ja uważam za aromat ciepłego piasku, rozgrzanej skóry posmarowanej olejkiem. W przypadku Eau Fraiche Skinscent mam jak najgorsze odczucia, a przecież skład jest świetny dla takiego amatora kokosa jak ja. Niestety gorzko się rozczarowałam. Kokos a i owszem występuje i gra rolę pierwszoplanową tylko, że to nie jest jego przyjemna woń. Mnie przypomina spleśniały orzech lub mocno przeterminowany balsam kokosowy. Do niego dołącza zbyt duża dawka mirry i lawendy, które to już psują i tak nienajlepsze pierwsze wrażenie. Mirra mocno daje się we znaki i drażni. Mam wrażenie nasmarowania się jakąś maścią na stawy z apteczki mojej babci. Tak nie pachną wakacje, tak nie pachnie sex on the beach! I tylko flakonu szkoda dla takiej zawartości...

Pola
Pola

Zapach znajduje się w kategorii kwiatowo owocowej, wg mnie powinien znajdować się w kategorii orientalnej.
Kompozycja idealnie balansuje słodkie i cierpkie nuty, początek to fenomenalny miks kokosa i lawendy. Słodycz i nieodzowne skojarzenia z tropikalną plażą kontra lawendowy chłód i przejrzystość. Zabieg ten daje kompozycję nadal słoneczną ale z dużą dawką odświeżającej bryzy. Jest coś w tym otwarciu drapiącego i szorstkiego jak trawa z której robi się słomkowe kapelusze, sprawia wrażenie jakby była w nim słona nuta ( to lubię!).
To nie jest aromat wyszukany czy wyrafinowany ale jest na tyle dobrze złożony, że jest w stanie, moim zdaniem, fajnie oddać klimat śródziemnomorskiej plaży, ciepła rozgrzanej słońcem skóry, aromat morskiej bryzy. Jednocześnie nie mogłabym go w żadnym razie porównać do letnich wypustów Escady nie jest dość owocowy ( w zasadzie poza kokosem nie czuję wyraźnie żadnej z owocowych nut).
W bazie nadal czuć kokos ale już tylko częściowo, więcej przestrzeni zajmuje mirra z wanilią skutecznie doprawiona wetiwerią na tyle, że nadal zachowuje balans, nie słodzi do bólu zębów.
Bronze Goddes kojarzą mi się z klimatem nadmorskim rodem z filmów o sympatycznym żandarmie z Saint Tropez, z Lazurowym Wybrzeżem. Z czasów kiedy to wydaje się, że na plaży panował pewien bardziej elegancki styl bycia a ubiory były bardziej szykowne :D.
Reasumując mam flakon i nie zawaham się go użyć, zwłaszcza zimą z dala od słońca i letnich widoków.

Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent by Estée Lauder 4.00 out of 5 based on 11 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Bronze Goddess  2011 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Estée Lauder Bronze Goddess Capri Lancome Hypnose Jennifer Lopez Deseo Fendi Fendi Theorema Giorgio Armani Sensi Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Chanel Allure eau de parfum Thierry Mugler Angel Vivienne Westwood Boudoir Alexander McQueen Kingdom Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Poison Hermes Un Jardin Sur Le Nil Keiko Mecheri Tarifa Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Givenchy Amarige