Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bronze Goddess  2011 Estée Lauder dla kobiet

Mam: 9 Chcę: 5

kokosowy
tropikalny

Bronze Goddess 2011 marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bronze Goddess 2011 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, mirra, magnolia i gardenia tahitańska; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, kokos i karmel.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mirra Magnolia Gardenia tahitańska

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Kokos Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze Goddess 2011 by Estée Lauder.

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent
Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013

Bronze Goddess 2011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Bronze Goddess 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Bronze Goddess 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze Goddess 2011 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze Goddess 2011 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Estée Lauder Bronze Goddess Capri Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Escada Escada Collection 2001 Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Beyonce Pulse Montale Intense Cafe Giorgio Armani Sensi Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Alien Laura Biagiotti Sotto Voce Calvin Klein Euphoria Viktor&Rolf Flowerbomb Chanel Chance Eau de Toilette Escada Escada Collection Jennifer Lopez Deseo Torre of Tuscany Corpi Caldi Roccobarocco Tre Joop! Joop! Berlin