Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Brasil Dream Estée Lauder dla kobiet

Brasil Dream Estée Lauder dla kobiet

tropikalny

Brasil Dream marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Brasil Dream został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gujawa, ananas, neroli, kwiat afrykańskiej pomarańczy i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, gardenia, cytryna amalfi i bergamotka; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i kokos.

Gujawa Ananas Neroli Kwiat afrykańskiej pomarańczy Pomarańcza

Jaśmin Gardenia Cytryna Amalfi Bergamotka

Paczula Drzewo sandałowe Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brasil Dream by Estée Lauder.

Brasil Dream Recenzje Perfum

aniszonekk
aniszonekk

Brasil Dream zaczyna się buchnięciem słodkich owoców, chyba najmocniej wybija się tu gujawa. Po chwili dołącza cytrynka a na samym końcu na mojej skórze pojawia się... miód z odrobiną kokosa. I ten koktajl zostaje już do końca, a miód, którego teoretycznie nie ma w składzie, jest najbardziej wyrazisty :-)
Brasil Dream jest optymistyczny, rozświetlający, poprawia nastrój w ciemne i wilgotne dni.
I wbrew nazwie i zwodniczym składnikom dla mnie najlepiej docenia się go jesienią i zimą, bo niesie ze sobą słońce i ciepło.

lexis1979
lexis1979

Uwielbiam ten zapach na lato! Wyczuwam w nim soczyście słodkie owoce, przechodzące stopniowo w aromat jaśminu i bergamotki, zakończone delikatnie drzewem sandałowym.
Dla mnie to zapach nieprzeciętnie optymistyczny, radosny, pełen entuzjazmu. Raczej owocowy niż kwiatowy, raczej słodki, ale to letnia, orzeźwiająca słodycz, jak sorbet owocowy albo drink z parasolką na brazylijskiej plaży.
Pasuje do opalonej skóry, lekkich sukienek w kwiaty, tuniki zarzuconej na bikini, słomkowego kapelusza i ciemnych okularów.
A zimą lubię powąchać korek, żeby przypomnieć sobie, jak pachnie lato.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Brasil Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Brasil Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brasil Dream marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brasil Dream marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Kenzo Flower by Kenzo Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum Beyonce Pulse Jennifer Lopez Deseo Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Issey Miyake L'eau d'Issey Giorgio Armani Sensi Beyonce Heat Rush Guerlain Insolence Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Christian Dior Pure Poison Dolce&Gabbana The One Rihanna Rebelle Estée Lauder Bronze Goddess  2011 Hermes Un Jardin Sur Le Nil Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Clinique Clinique Happy Giorgio Armani Armani Code for Women Laura Biagiotti Roma