Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Beyond Paradise For Men Estée Lauder dla mężczyzn

Beyond Paradise For Men Estée Lauder dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 3

Beyond Paradise For Men marki Estée Lauder to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Beyond Paradise For Men został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, hiacynt, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są gardenia, orchidea, jaśmin i wiciokrzew; nutami bazy są hibiskus, Śliwa i ambra.

Kwiat pomarańczy Hiacynt Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Gardenia Orchidea Jaśmin Wiciokrzew

Hibiskus Śliwa Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beyond Paradise For Men by Estée Lauder.

Beyond Paradise For Men Recenzje Perfum

Przemik
Przemik

Zapach bardzo silny i mdlący, praktycznie nie do wytrzymiania. Po prostu przestałem go używać.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach zdecydowanie pasuje mi na dzień na lato ewentualnie na ciepłe wiosenne dni.Jest lekki, moim zdaniem trochę za bardzo, bo na moim meżu dość słabo go czuć, trzeba sie konkretnie ´´wypsikać´´,a i tak po ok 2-3 godz zapach sie ulatnia. Ja wyczuwam w nim miks hiacyntu, grapefruita i bergamotki. Nic odkrywczego,zapach raczej bezpieczny dla młodszych mężczyzn.Nie do końca mi się podoba, jest taki jakby rozwodniony.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beyond Paradise For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beyond Paradise For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beyond Paradise For Men marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beyond Paradise For Men marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Usher Usher He The Body Shop Arber Loewe Agua de Loewe Hollywood Milano Hollywood Milano Man Aveda Yatra Borotalco Acqua di Borotalco Memo Moon Safari Shantara Shaman Koto Parfums L`Eau de Arthur DSH Perfumes Seven D.S. & Durga Royal Purpure Rose en Bos Imithi