Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Beyond Paradise Blue Estée Lauder dla kobiet

Beyond Paradise Blue Estée Lauder dla kobiet

Miałem: 2

Beyond Paradise Blue marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Beyond Paradise Blue został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i tangeryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i plumeria; nutami bazy są ylang-ylang, drzewo sandałowe, lawenda, wanilia i neroli.

Grejpfrut Bergamotka Tangeryna

Kwiat pomarańczy Jaśmin Plumeria

Ylang-ylang Drzewo sandałowe Lawenda Wanilia Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beyond Paradise Blue by Estée Lauder.

Beyond Paradise Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beyond Paradise Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beyond Paradise Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beyond Paradise Blue marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beyond Paradise Blue marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Blonde Avon Surreal Lalique Tendre Kiss Lalique Flora Bella Tom Tailor Bodytalk Woman Guerlain Lights Of Champs-Elysees Blumarine Blu Kai Kai Krigler Juicy Jasmine Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk