Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Beyond Paradise Estée Lauder dla kobiet

Beyond Paradise Estée Lauder dla kobiet

Beyond Paradise Estée Lauder dla kobiet Filmy
Beyond Paradise Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Beyond Paradise Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Beyond Paradise Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Beyond Paradise marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Beyond Paradise został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, hiacynt, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są gardenia, orchidea, jaśmin i wiciokrzew; nutami bazy są hibiskus, Śliwa, ambra i ambrette (piżmo ambrowe).

Kwiat pomarańczy Hiacynt Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Gardenia Orchidea Jaśmin Wiciokrzew

Hibiskus Śliwa Ambra Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beyond Paradise by Estée Lauder.

Touch for Women
S.T. Dupont Blanc
Zen Eau de Parfum

Beyond Paradise Recenzje Perfum

Koroshiya
Koroshiya

Mega trudny zapach... Taki monstrualny, wynaturzony kwieciuch. Do pewnego stopnia potrafię nawet zrozumieć zachwyt nad nim, ale go nie podzielam, ponieważ na mnie jest niesamowicie migrenogenny, przytłaczający i za cholerę nie noszalny... Kojarzy mi się z dziką orgią spoconych ciał w upalny dzień w dusznej szklarni pełnej tropikalnych kwiatów - ciekawy jako zjawisko, ale jednak koszmarek ;)

lenuary
lenuary

Ja powiem tak: nie rozumiem przedmowcow a ni ciupinke! No moze z Tam sie zgodze-ze jest "arcykobiecy"....bo jest!!
Moc kwiatow powala na kolana i to w nim kocham najbardziej! Wielbione przeze mnie: hiacynt, jasmin...gardenia!-orhidea!!! To wszystko w jednym miejscu na podbiciu pizmowym sprawia ze sie czujesz jak w krainie z filmu Avatar :) wszysko jest nierealnie piekne, magiczne i wlasnie-jak w raju! Kaskady kwiatow zwisajace ze skal, a przed Toba biała plaza z drobnym piaseczkiem i lazurowy ocean...i bryza ...ktora omiata cieplym letnim wiatrem...moze nawet odrobinka porannej, nieco chlodniejszej rosy :)
Ten zapach jest tak charakterystyczny-ze raz powachany-nie da sie pomylic z niczym innym!
Moc jest faktycznie-przednia!
Wielbicielkom kwiatow polecam serdecznie-chociaz teraz juz jest trudny do zdobycia :/
Ja-uwielbiam :)

kpnz
kpnz

Jak dla mnie ten zapach jest zbyt wytrawny. Nawet ja mam jakieś granice tego, co jest piękne a co nie. W tym wypadu o tych granicach się przekonałam. Lubię naturalistyczne wonie, ale zazwyczaj gdy dotyczą kadzidła lub drewna, lub skóry. W każdym razie to jest zdecydowanie bagniste ujęcie wszelkiego rodzaju traw i wetiwerów i tym podobnych. Gdy go czuję przenoszę się do komplentnej dziczy, dziczy którą kocham, nietkniętej ludzką obecnością. Lecz po co pachnieć dziczą? Po co pośród tłumu straszyć innych dziewiczą naturą? I jak wielbicielka takowej może się nią zachwycać pośród tak odmiennego obrazka dnia codziennego? Ujęcie to jest tak realistyczne, że aż śmieszne wydaje mi się upajanie chwastami, błogością czegoś, co nie definiuje tego, jak powinny pachnieć perfumy. Perfumy są dla mnie czymś, co powinno kompozycyjnie wybijać się ponad naturę, a nie ją naśladować. Dla mnie Beyond Paradise to raj, który można spotkać trafiając na gorzką, dziewiczą naturę.

Tam
Tam

"Obłąkańcza mieszanina" - coś w tym jest :). Jak to w raju, ma przepysznie pachnieć wszystko dookoła jak kaskady kwiatów w słońcu. Zatem pachnie upojnie, egzaltowanie, do zawrotu głowy. Bardzo mocne otwarcie, a dalej wcale nie chce być ciszej. Moc rażenia ogromna, stosować z umiarem, wielkim umiarem. Jaśmin podrasowany wiciokrzewem to bomba zapachowa, a to tylko dwa z wielu składników. Może dlatego, że lubię umiar i nie znoszę barokowych stylizacji, ten zapachowy barok mnie nie uwiódł, choć na chwilę zaciekawił. To ten zapach powinien nazywać się "flowerbomb". Jeśli ktoś lubi być przesłodką "arcykobiecą" kobietką niech się zlewa, do tego dużo różu i sztuczne rzęsy. Będzie OK ;)

Shirley
Shirley

Trudny zapach. Na pewno nie brzydki, ale wymaga dużo od używającej go osoby, przedawkowanie moze okazać się zabójcze dla otoczenia. Niebanalny, ale na pewno trzeba do niego dorosnąć - póki co mnie się to jeszcze nie udało, może kiedyś :)W każdym razie ta lekko obłąkańcza mieszanina kwiatów potrafi mnie zachwycić - ale naprawdę, długo się go testuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beyond Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beyond Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beyond Paradise marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beyond Paradise marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Juliette Has A Gun Lady Vengeance Christian Dior Pure Poison Elixir Donna Karan Black Cashmere John Galliano John Galliano Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Dior Addict Givenchy Organza Indecence Fendi Fendi Theorema Frapin 1270 Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler Alien Estée Lauder Sensuous Noir Dana Tabu Christian Dior Dune Montale Intense Cafe Amouage Amouage Lyric Woman Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Molinard Habanita Amouage Amouage Epic Woman