Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Beautiful Summer Fun 2008 Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Summer Fun 2008 Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Summer Fun 2008 marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Beautiful Summer Fun 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są róża, lilia, jaśmin i ylang-ylang; nutami serca są czarna porzeczka i tangeryna; nutami bazy są fiołek, wetyweria i mech dębowy.

Róża Lilia Jaśmin Ylang-ylang

Czarna porzeczka Tangeryna

Fiołek Wetyweria mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful Summer Fun 2008 by Estée Lauder.

Beautiful Summer Fun 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful Summer Fun 2008 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful Summer Fun 2008 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Givenchy Oblique Play Ineke Chemical Bonding Les Nereides Musc de Java Montgomery Taylor Ambra di Venezia O Boticario Egeo O Boticario Femme.com essence Surf`s Up Popy Moreni Popy Moreni de Fete La Prairie Life Threads Sapphire Bogner Bogner for Woman