Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Beautiful Summer Fun 2007 Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Summer Fun 2007 Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Summer Fun 2007 marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Beautiful Summer Fun 2007 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są malina, jeżyna, fiołek, mech dębowy i lilia; nutami serca są tuberoza, róża, mimoza i skóra; nutami bazy są irys, wanilia i jaśmin.

Malina Jeżyna Fiołek mech dębowy Lilia

Tuberoza Róża Mimoza Skóra

Irys Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful Summer Fun 2007 by Estée Lauder.

Beautiful Summer Fun 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful Summer Fun 2007 marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful Summer Fun 2007 marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Cacharel Amor Amor Sunshine Lotto Lotto Man Burberry Burberry Brit Sheer Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Bath and Body Works Sparkling Peach S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Bebe Sheer Emanuel Ungaro Apparition Pink Adidas Adidas Moves Pulse Her Sanctuary Pomegranate & Cassis