Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Beautiful Precious Drops Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Precious Drops Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Precious Drops marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Beautiful Precious Drops został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, lilia, fiołek, bez, cytryna, nuty drzewne, aksamitka i róża.

Kwiat pomarańczy Lilia Fiołek Bez Cytryna Nuty drzewne Aksamitka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful Precious Drops by Estée Lauder.

Beautiful Precious Drops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beautiful Precious Drops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beautiful Precious Drops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful Precious Drops marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful Precious Drops marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Rampage Fly by Rampage Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Cafe Parfums Cafe Green Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Caron Tubereuse Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Regency Cosmetics Sultre Norma Kamali Jazmin TerraNova Gardenia Galimard Shantoung