Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Beautiful Precious Drops Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Precious Drops Estée Lauder dla kobiet

Beautiful Precious Drops marki Estée Lauder to kwiatowe perfumy dla kobiet. Beautiful Precious Drops został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, lilia, fiołek, bez, cytryna, nuty drzewne, aksamitka i róża.

Kwiat pomarańczy Lilia Fiołek Bez Cytryna Nuty drzewne Aksamitka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful Precious Drops by Estée Lauder.

Beautiful Precious Drops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Beautiful Precious Drops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Beautiful Precious Drops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful Precious Drops marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful Precious Drops marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Burberry Weekend for Women Annick Goutal Gardenia Passion Bond No 9 Broadway Nite Tom Tailor Bodytalk Woman Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Liz Claiborne Vivid Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Regency Cosmetics Sultre Donna Karan Iris Bourjois Evasion Ulric de Varens UDV Pour Elle