Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

kokosowy
tropikalny
Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder dla kobiet Zdjęcia

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent marki Estée Lauder to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka i sycylijska bergamotka; nutami serca są magnolia, kwiat pomarańczy, gardenia, jaśmin i mirra; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, kokos, karmel i wetyweria.

Mandarynka Sycylijska bergamotka

Magnolia Kwiat pomarańczy Gardenia Jaśmin Mirra

Drzewo sandałowe Ambra Kokos Karmel Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent by Estée Lauder.

Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent
Bronze Goddess  2011
Bronze Goddess Eau Fraiche 2010

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Avon Always Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Luciano Soprani D Luciano Soprani Esteban Balade Creole Gilles Cantuel Flowers Lucy B Wild Jasmine Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes Corine de Farme Hannah Montana DSH Perfumes Bridesmaid Bjorn Borg Love All Crystal Blue Galimard Galimard Star