Marki » D E » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Aliage Estée Lauder dla kobiet

Aliage Estée Lauder dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 5

Aliage marki Estée Lauder to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Aliage został wydany w 1972 roku. Nutami głowy są cytrusy i jaśmin; nutami serca są gałka muszkatołowa, róża i dzięgiel; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria i cedr.

Cytrusy Jaśmin

Gałka muszkatołowa Róża Dzięgiel

Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aliage by Estée Lauder.

Alliage Sport
Givenchy III
Aramis Devin
The Afternoon of a Faun

Aliage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Estée Lauder Aliage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Estée Lauder Aliage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aliage marki Estée Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aliage marki Estée Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Montale Black Aoud Estée Lauder White Linen Jil Sander Jil Sander Woman III Lanvin Arpege Pierre Balmain Ivoire de Balmain Pierre Balmain Balmain de Balmain Givenchy Organza Indecence Lancome Magie Noire Joop! Joop! Homme Paloma Picasso Paloma Picasso Yves Saint Laurent M7 Chanel Chanel N°5 Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Karl Lagerfeld KL Rochas Madame Rochas Nasomatto Duro Burberry Burberry Brit for Men Rochas Byzance Montale Patchouli Leaves