Marki » D E » « Grupy

Trade Wind Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Trade Wind Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Trade Wind Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Trade Wind Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Trade Wind marki Essentially Me to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są kwiat lipy, kwiat afrykańskiej pomarańczy, siano i gałka muszkatołowa; nutami serca są wodorosty, mięta i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, galbanum i esencja ziemi.

Kwiat lipy Kwiat afrykańskiej pomarańczy Siano Gałka muszkatołowa

Wodorosty Mięta Liść fiołka

Wetyweria Drzewo sandałowe Galbanum Esencja ziemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trade Wind by Essentially Me.

Trade Wind Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Trade Wind, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Trade Wind, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trade Wind marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trade Wind marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Robert Piguet Fracas for Men Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Rochas Macassar Tremendous Tremendous Tremendous Tremendous for Men Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Ulric de Varens Varens Original African Queen Molinard Molinard Homme II Jalaine Silk So...? So...? Inspired Ajmal Lure for Him