Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Souk Essentially Me dla kobiet

Souk Essentially Me dla kobiet

Souk Essentially Me dla kobiet Zdjęcia Souk Essentially Me dla kobiet Zdjęcia

Souk marki Essentially Me to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, neroli, korzeń irysa i róża; nutami serca są cytrusy, przyprawy, nuty zielone i opoponaks; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i kadzidło.

Jaśmin Neroli Korzeń irysa Róża

Cytrusy Przyprawy Nuty zielone Opoponaks

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Souk by Essentially Me.

Souk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Souk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Souk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Souk marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Souk marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme de Montblanc Dana Tabu Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Caron Aimez - Moi Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Houbigant Lutece Opus Oils Divine: Isis Alexandra de Markoff Alexandra Fifi Chachnil Fifi Chachnil Smell Bent Monaco-Dependant Galimard Frisson Lush Imogen Rose