Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Classique Essentially Me dla kobiet

Classique Essentially Me dla kobiet

Classique Essentially Me dla kobiet Zdjęcia Classique Essentially Me dla kobiet Zdjęcia

Classique marki Essentially Me to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, geranium, ylang-ylang i róża; nutami bazy są wetyweria, goździk (przyprawa), kolendra i liść laurowy.

Petitgrain Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Geranium Ylang-ylang Róża

Wetyweria Goździk (przyprawa) Kolendra Liść laurowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique by Essentially Me.

Classique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Classique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Classique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Juicy Couture Eau de Couture Bill Blass Couture 6 Burberry Burberry London Special Edition for Women Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Pacifica Egyptian Bergamot Rose Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Guerlain Idylle Egofacto Poopoo Pidoo Kate Spade Kate Spade Campos de Ibiza Flor de Almendra