Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Classique Essentially Me dla kobiet

Classique Essentially Me dla kobiet

Classique Essentially Me dla kobiet Zdjęcia Classique Essentially Me dla kobiet Zdjęcia

Classique marki Essentially Me to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, geranium, ylang-ylang i róża; nutami bazy są wetyweria, goździk (przyprawa), kolendra i liść laurowy.

Petitgrain Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Geranium Ylang-ylang Róża

Wetyweria Goździk (przyprawa) Kolendra Liść laurowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classique by Essentially Me.

Classique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Classique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Classique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classique marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classique marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Burberry Weekend for Women Lalique Tendre Kiss Jil Sander Style Summer Trance Essence Pink Kat Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Clean Clean Simply Soap Pacifica Nerola Orange Blossom Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc DSH Perfumes Mother of the Bride Avon 5th Avenue