Marki » D E » « Grupy

Chypre Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Chypre Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Chypre Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chypre Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chypre marki Essentially Me to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są kwiat lipy, neroli, bergamotka, lima, lawenda, róża i liść czarnej porzeczki; nutami serca są kminek, liść fiołka, mięta i wodorosty; nutami bazy są mech dębowy, cedr virginia, tytoń i cyprys.

Kwiat lipy Neroli Bergamotka Lima Lawenda Róża Liść czarnej porzeczki

Kminek Liść fiołka Mięta Wodorosty

Mech dębowy Cedr Virginia Tytoń Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre by Essentially Me.

Chypre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Chypre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Chypre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Mugler Le Parfum Profumum Roma Antico Caruso Royall Lyme Bermuda Royall Bay Rhum MAC MAC Creations Hue: Africanimal DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Shiseido Zen for Men Bruno Banani About Men Sean John I Am King Of The Night Demeter Fragrance Cotton Candy Yves Rocher Cerise Bigarreau Puma Animagical Man Novae Plus Shinny Violet