Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber marki Essentially Me to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są przyprawy, mięta, kminek i tymianek; nutami serca są lawenda, jaśmin, róża i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, kadzidło, wanilia i mirra.

Przyprawy Mięta Kminek Tymianek

Lawenda Jaśmin Róża Szałwia muszkatołowa

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Kadzidło Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber by Essentially Me.

Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Laura Biagiotti Roma Aftelier Cacao Lalique Eau de Lalique Pierre Cardin Revelation Caron Parfum Sacre Hugh Parsons Old England L`Erbolario Spezie Ted Baker X2O Extraordinary for Men Carolina Gynning Passion L`Artisan Parfumeur Jour de Fete Rose en Bos Dark Heart