Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn

Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amber Essentially Me dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber marki Essentially Me to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są przyprawy, mięta, kminek i tymianek; nutami serca są lawenda, jaśmin, róża i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, kadzidło, wanilia i mirra.

Przyprawy Mięta Kminek Tymianek

Lawenda Jaśmin Róża Szałwia muszkatołowa

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Kadzidło Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber by Essentially Me.

Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Essentially Me Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Essentially Me Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber marki Essentially Me. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber marki Essentially Me reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Trussardi Python Chanel Pour Monsieur Concentree Montale Blue Amber Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Girard Bouquet D’Orient La Maison de la Vanille Moai Yves Rocher Aztek Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Space NK Laughter Nuit DSH Perfumes December Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne