Marki » D E » aromatyczno - fougere « Grupy

Theo Botanical Cologne Esscentual Alchemy dla mężczyzn

Theo Botanical Cologne Esscentual Alchemy dla mężczyzn

dymny
Theo Botanical Cologne Esscentual Alchemy dla mężczyzn Zdjęcia

Theo Botanical Cologne marki Esscentual Alchemy to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Theo Botanical Cologne został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amanda Feeley. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, grejpfrut, tangeryna, Żywica, liść laurowy, drzewo sandałowe, kadzidło, herbata, wodorosty i ylang-ylang.

Lawenda Grejpfrut Tangeryna Żywica Liść laurowy Drzewo sandałowe Kadzidło Herbata Wodorosty Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Theo Botanical Cologne by Esscentual Alchemy.

Theo Botanical Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esscentual Alchemy Theo Botanical Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esscentual Alchemy Theo Botanical Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Theo Botanical Cologne marki Esscentual Alchemy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Theo Botanical Cologne marki Esscentual Alchemy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Creed Tabarome Givenchy Insense Giorgio Armani Emporio Remix for Him La Perla GrigioPerla HEDO Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Lorenzo Villoresi Uomo Rance 1795 Triomphe Millesime Ayala Moriel l'Herbe Rouge Luciano Soprani 2 Guerlain Vetiver Eau Glacee Adolfo Dominguez Agua Fresca