Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

VIP Life for Him Esprit dla mężczyzn

VIP Life for Him Esprit dla mężczyzn

Mam: 1

VIP Life for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia VIP Life for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

VIP Life for Him marki Esprit to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. VIP Life for Him został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i czerwone jabłko; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), anyż i lawenda; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Czerwone jabłko

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Anyż Lawenda

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VIP Life for Him by Esprit.

VIP Life for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit VIP Life for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit VIP Life for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VIP Life for Him marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VIP Life for Him marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Chanel Pour Monsieur Concentree The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Bois 1920 Classic 1920 L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) DSH Perfumes Kohl Gris Giorgio Valenti P.U.R.E. Lubin Inedite Kesling Sinai