Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Simply You for Her Esprit dla kobiet

Simply You for Her Esprit dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Simply You for Her Esprit dla kobiet Zdjęcia

Simply You for Her marki Esprit to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Simply You for Her został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i neroli; nutami serca są kwiat pomarańczy, heliotrop, kwiat wanilii i irys; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Neroli

Kwiat pomarańczy Heliotrop Kwiat wanilii Irys

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simply You for Her by Esprit.

Simply You for Her Recenzje Perfum

Simply You for Her by Esprit 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Simply You for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Simply You for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simply You for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simply You for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette The Body Shop White Musk Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Hilde Soliani Ti Amo: Iris Kylie Minogue Sexy Darling Comme des Garcons Pearly Monster Dorin Un Air de Paris Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Oriflame Miss O Fashion Princess Mariella Burani Messages Bill Blass Red