Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Night Life by Esprit Summer Edition Women Esprit dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 2

kokosowy
tropikalny

Night Life by Esprit Summer Edition Women marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Night Life by Esprit Summer Edition Women został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cyklamen, ananas i kokos; nutami serca są piwonia i kwiat migdałowca; nutami bazy są ambra, piżmo i mleko kokosowe.

Cyklamen Ananas Kokos

Piwonia Kwiat migdałowca

Ambra Piżmo Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Life by Esprit Summer Edition Women by Esprit.

Vintage
Dangerous Woman
Sun di Gioia

Night Life by Esprit Summer Edition Women Recenzje Perfum

Night Life by Esprit Summer Edition Women by Esprit 4.33 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Life by Esprit Summer Edition Women marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Life by Esprit Summer Edition Women marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Givenchy Lucky Charms Lalique Amethyst Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Entre Filles Saison 2 Celine Dion Sensational Moment Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Victoria`s Secret Enchanted Apple Benefit Lookin` To Rock Rita Jeanne Arthes Sexy Me No3