Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Night Life Summer Edition Man Esprit dla mężczyzn

Miałem: 2

kokosowy
tropikalny

Night Life Summer Edition Man marki Esprit to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Night Life Summer Edition Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, jabłko i cytryna; nutami serca są ananas, cynamon i fiołek; nutami bazy są ambra, kokos i cedr.

Mandarynka Jabłko Cytryna

Ananas Cynamon Fiołek

Ambra Kokos Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Life Summer Edition Man by Esprit.

Night Life Summer Edition Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Night Life Summer Edition Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Night Life Summer Edition Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Life Summer Edition Man marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Life Summer Edition Man marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Annick Goutal Eau d'Hadrien Agatha Ruiz de la Prada Lio Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Avon Fire Me Up Comme des Garcons Comme des Garcons Play Clive Christian 1872 Men Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Floris Special 127 Xerjoff Fiore d`Ulivo Aqaba Aqaba for Men Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh