Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Life by Esprit Summer Edition for Him Esprit dla mężczyzn

Life by Esprit Summer Edition for Him Esprit dla mężczyzn

skórzany
Life by Esprit Summer Edition for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Life by Esprit Summer Edition for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

Life by Esprit Summer Edition for Him marki Esprit to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Life by Esprit Summer Edition for Him został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Herault. Nutami głowy są kumkwat, jabłko i marakuja; nutami serca są gałka muszkatołowa, jagoda jałowca, szałwia i paczula; nutami bazy są skóra, ambra i piżmo.

Kumkwat Jabłko Marakuja

Gałka muszkatołowa Jagoda jałowca Szałwia Paczula

Skóra Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life by Esprit Summer Edition for Him by Esprit.

Life by Esprit Summer Edition for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Life by Esprit Summer Edition for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Life by Esprit Summer Edition for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life by Esprit Summer Edition for Him marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life by Esprit Summer Edition for Him marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Joop! Jump Summer Temptation Guepard Guepard 50 Cent Power by 50 Cent O Boticario Carpe Diem Aramis Aramis Cool Blend James Heeley Cedre Blanc The Party The Ten Party 1986 Frank Los Angeles Frank Michael Storer Djin D.S. & Durga Coriander Yves Rocher Tel Quel Nejma Puro