Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Life by Esprit Summer Edition for Her Esprit dla kobiet

Life by Esprit Summer Edition for Her Esprit dla kobiet

Life by Esprit Summer Edition for Her Esprit dla kobiet Zdjęcia Life by Esprit Summer Edition for Her Esprit dla kobiet Zdjęcia

Life by Esprit Summer Edition for Her marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Life by Esprit Summer Edition for Her został wydany w 2014 roku. Life by Esprit Summer Edition for Her stworzyli Nicolas Beaulieu i Veronique Nyberg. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są frezja, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Grejpfrut Mandarynka Bergamotka Czarna porzeczka

Frezja Fiołek Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life by Esprit Summer Edition for Her by Esprit.

Life by Esprit Summer Edition for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Life by Esprit Summer Edition for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Life by Esprit Summer Edition for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life by Esprit Summer Edition for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life by Esprit Summer Edition for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Oriflame Miss O Ted Lapidus Fantasme Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Sarantis B.U. Heartbeat Krizia Fiori di Krizia Filles des Iles Floral Exotique Jennifer Lopez L.A. Glow Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Katy Perry Purr Zara Zara Girl