Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Life by Esprit Esprit dla kobiet

Life by Esprit Esprit dla kobiet

Life by Esprit Esprit dla kobiet Zdjęcia Life by Esprit Esprit dla kobiet Zdjęcia

Life by Esprit marki Esprit to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Life by Esprit został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są Śliwka, różowy pieprz, wata cukrowa, liczi i gruszka; nutami serca są gardenia, orchidea, jaśmin, lotos i czerwone jagody; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, drzewo kaszmirowe i biała ambra.

Śliwka Różowy pieprz Wata cukrowa Liczi Gruszka

Gardenia Orchidea Jaśmin Lotos Czerwone jagody

Drzewo sandałowe Piżmo Drzewo kaszmirowe Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life by Esprit by Esprit.

Life by Esprit Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Lekki, zwiewny, letni, sloneczny...
Life Esprit jest doskonalym zapachem na lato.
Zakupilam go z przymruzeniem oka, poniewaz gustuje raczej w zapachach eksluzywnych i zwykle z gornej polki.
Gdy przesylka doszla, otworzylam pudeleczko i ujrzalam butelke w fantastycznie zywych kolorach.
Spryskalam nadgarstki i przez kolejne 4 godziny cieszylam sie owocowo kwiatowymi niuansami na wyraznej bazie pizma.
Trwalosc jak na wode toaletowa jest wiec calkiem przyzwoita.
zapach nadaje sie zdecydowanie do biura, na upalne letnie dni.
Najbardziej wyczuwalne nuty to gorzko slodka sliwka liczi, roza i pizmo.
Zapach bedzie rowniez odpowiedni do sportowego stroju, na poranny jogging, do silowni, na popoludniowe zakupy.
Niezobowiazujacy, lekki rzeski, letni.
Zakup traktuje jako udany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Life by Esprit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Life by Esprit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life by Esprit marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life by Esprit marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Lanvin Rumeur Giorgio Armani Armani Mania Al-Rehab Mubakhar Agent Provocateur Strip Laura Biagiotti Donna Michael Kors Michael Kors Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Oscar de la Renta Oscar Gold Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Max Azria BCBGirls Star Lulu Beauty Gigi