Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit dla kobiet

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit dla kobiet

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit dla kobiet Zdjęcia Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit dla kobiet Zdjęcia Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit dla kobiet Zdjęcia

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her został wydany w 2015 roku. Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her stworzyli Nicolas Beaulieu i Veronique Nyberg. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są frezja, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Grejpfrut Cytryna Mandarynka Czarna porzeczka

Frezja Fiołek Brzoskwinia

Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her by Esprit.

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Jamaica Woman Laura Biagiotti Aqua di Roma Valentino Vendetta Donna Givenchy Be Givenchy Oxbow Hawaiian Fantasy Victoria`s Secret Sexual Star Loewe A Mi Aire Sarantis B.U. Sexy Pupa In Case of Love Montale Roses Elixir Kristel Saint Martin Orientalia L`acqua Di Fiori Volgere Bianco