Marki » D E » « Grupy

Imagine for Him Esprit dla mężczyzn

Imagine for Him Esprit dla mężczyzn

Miałem: 1

Imagine for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Imagine for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Imagine for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

Imagine for Him marki Esprit to perfumy dla mężczyzn. Imagine for Him został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są cytryna amalfi i gorzka pomarańcza; nutami serca są geranium i fiołek; nutą bazy jest wetyweria.

Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza

Geranium Fiołek

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imagine for Him by Esprit.

Imagine for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Imagine for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Imagine for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imagine for Him marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imagine for Him marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Profumum Roma Patchouly Royall Fragrances Royall Spyce Krizia Teatro Alla Scala Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Benefit Laugh with me Lee Lee Ulric de Varens Varens Original African Queen Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Shiseido Zen for Men Eclectic Collections Impression Demeter Fragrance Cotton Candy