Marki » D E » « Grupy

Imagine for Him Esprit dla mężczyzn

Imagine for Him Esprit dla mężczyzn

Miałem: 1

Imagine for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Imagine for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Imagine for Him Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

Imagine for Him marki Esprit to perfumy dla mężczyzn. Imagine for Him został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są cytryna amalfi i gorzka pomarańcza; nutami serca są geranium i fiołek; nutą bazy jest wetyweria.

Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza

Geranium Fiołek

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imagine for Him by Esprit.

Imagine for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Imagine for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Imagine for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imagine for Him marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imagine for Him marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Replay Replay for Her Revlon Head Over Heels Parfum d`Empire Eau de Gloire Comptoir Sud Pacifique Aouda Vivienne Westwood Boudoir Jouy Creative Universe Beth Terry Element of Attraction Betty Boop Betty Boop 2009 Tonatto Profumi Anni Venti Rubino Cosmetics Room 726 White Rothenstein Deja Vu Gold Edition Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Jeanne Arthes Boum Honey