Marki » D E » « Grupy

Imagine for Her Esprit dla kobiet

Imagine for Her Esprit dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 2

Imagine for Her marki Esprit to perfumy dla kobiet. Imagine for Her został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są osmantus, heliotrop i nektarynka; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mandarynka Różowy pieprz

Osmantus Heliotrop Nektarynka

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imagine for Her by Esprit.

C-Thru Charming
Someday
Viva la Juicy
Cosmic Radiance

Imagine for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Imagine for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Imagine for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imagine for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imagine for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Lolita Lempicka Sweet Balenciaga Balenciaga L`Essence Thierry Mugler Alien Essence Absolue Penhaligon`s Vaara Aquolina Gold Sugar Lanvin Jeanne Lanvin Yves Rocher Tendre Jasmin Juicy Couture Viva la Juicy Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict Gucci Gucci Guilty Yves Rocher So Elixir Lancome La Vie Est Belle Lancome Tresor Prada Infusion d'Iris Yves Rocher Vanille Noire Givenchy Pi Versace Versense Evaflor Whisky