Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Esprit dla mężczyzn

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Esprit dla mężczyzn

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man marki Esprit to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Groovy Life by Esprit Summer Edition Man został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są grejpfrut, zielone jabłko i papryka; nutami serca są geranium, szałwia muszkatołowa i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Grejpfrut Zielone Jabłko Papryka

Geranium Szałwia muszkatołowa Lawenda

Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Groovy Life by Esprit Summer Edition Man by Esprit.

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Groovy Life by Esprit Summer Edition Man marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Groovy Life by Esprit Summer Edition Man marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Campos de Ibiza Cedro Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Banana Republic Cordovan Calvin Klein CK IN2U POP for Him Montale Sandflowers Le Labo Bergamote 22 Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Smell Bent Felix Navidad Trussardi L'Uomo CnR Create Scorpio for Men