Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn

Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn

morski
lekko korzenny
Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

Feel Happy for Men marki Esprit to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Feel Happy for Men został wydany w 2014 roku. Feel Happy for Men stworzyli Domitille Bertier i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są różowy pieprz, grejpfrut i rozmaryn; nutami serca są nuty morskie, imbir i cedr; nutami bazy są ambra, paczula i zamsz.

Różowy pieprz Grejpfrut Rozmaryn

Nuty morskie Imbir Cedr

Ambra Paczula Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feel Happy for Men by Esprit.

Feel Happy for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Feel Happy for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Feel Happy for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feel Happy for Men marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feel Happy for Men marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle Homme Tommy Hilfiger True Star Men Acqua di Biella Ca' Luna Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Vero Profumo onda Jovan Woman Cuba Paris Cuba Blue Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger O Boticario Coffee Man Kenzo Once Upon a Time pour Homme Zara Il Homme