Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn

Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn

morski
lekko korzenny
Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia Feel Happy for Men Esprit dla mężczyzn Zdjęcia

Feel Happy for Men marki Esprit to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Feel Happy for Men został wydany w 2014 roku. Feel Happy for Men stworzyli Domitille Bertier i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są różowy pieprz, grejpfrut i rozmaryn; nutami serca są nuty morskie, imbir i cedr; nutami bazy są ambra, paczula i zamsz.

Różowy pieprz Grejpfrut Rozmaryn

Nuty morskie Imbir Cedr

Ambra Paczula Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feel Happy for Men by Esprit.

Feel Happy for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Feel Happy for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Feel Happy for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feel Happy for Men marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feel Happy for Men marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Calvin Klein Man Costes Costes Sahlini Parfums L'Homme Esteban Colere d`Epices Zirh Ikon Paul Sebastian Onyx Van Gils Strictly for Men Guerlain Vetiver Sport Tom Ford Grey Vetiver April Aromatics Root Chakra Oil Playboy Playboy New York Esteban Bois Velours