Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Esprit for my Vitality Esprit dla kobiet

Esprit for my Vitality Esprit dla kobiet

Esprit for my Vitality marki Esprit to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Esprit for my Vitality został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i pomarańcza; nutami serca są kolendra, frezja i herbata; nutami bazy są piżmo i drzewo różane.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Pomarańcza

Kolendra Frezja Herbata

Piżmo Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit for my Vitality by Esprit.

Esprit for my Vitality Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit for my Vitality, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit for my Vitality, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit for my Vitality marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit for my Vitality marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Eau de Cartier Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Roger & Gallet Cedrat Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Fragonard Les Naturelles: Verveine Bath and Body Works White Citrus Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Oriflame Soul DSH Perfumes For the Groom Illume Happiology Yuzu Mint Intelligent Nutrients Innercalm