Marki » D E » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Esprit for my Vitality Esprit dla kobiet

Esprit for my Vitality Esprit dla kobiet

Esprit for my Vitality marki Esprit to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Esprit for my Vitality został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i pomarańcza; nutami serca są kolendra, frezja i herbata; nutami bazy są piżmo i drzewo różane.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Pomarańcza

Kolendra Frezja Herbata

Piżmo Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit for my Vitality by Esprit.

Esprit for my Vitality Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit for my Vitality, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit for my Vitality, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit for my Vitality marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit for my Vitality marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Demeter Fragrance Christmas Tree Bond No 9 Little Italy Izod Izod Miller Harris Cologne 1888 Berkeley Square Lime & Clarysage Demeter Fragrance Gin & Tonic Caswell Massey Verbena En Voyage Perfumes Havane pour Homme Intelligent Nutrients Innercalm Rose en Bos Viridescent