Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Esprit for my Senses Esprit dla kobiet

Esprit for my Senses Esprit dla kobiet

kwaśny

Esprit for my Senses marki Esprit to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Esprit for my Senses został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są cytrusy i liść czarnej porzeczki; nutami serca są ambrette (piżmo ambrowe), piwonia i jeżyna; nutami bazy są piżmo i pralina.

Cytrusy Liść czarnej porzeczki

Ambrette (piżmo ambrowe) Piwonia Jeżyna

Piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit for my Senses by Esprit.

Esprit for my Senses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit for my Senses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit for my Senses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit for my Senses marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit for my Senses marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Britney Spears Fantasy Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces S-Perfume 100% Love Avril Lavigne Black Star Mexx XX Very Wild Oriflame Dancing Lady Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Boadicea the Victorious Intense Caswell Massey Vanilla Orchid La Maison de la Vanille Vanahe Gres Caline Sweet Appeal