Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Esprit for my Senses Esprit dla kobiet

Esprit for my Senses Esprit dla kobiet

kwaśny

Esprit for my Senses marki Esprit to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Esprit for my Senses został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są cytrusy i liść czarnej porzeczki; nutami serca są ambrette (piżmo ambrowe), piwonia i jeżyna; nutami bazy są piżmo i pralina.

Cytrusy Liść czarnej porzeczki

Ambrette (piżmo ambrowe) Piwonia Jeżyna

Piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit for my Senses by Esprit.

Esprit for my Senses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit for my Senses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit for my Senses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit for my Senses marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit for my Senses marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Deborah Mandorla Lolita Lempicka Amarena Whim Moschino Cheap & Chic Light Clouds O Boticario Linked She Coty Ici Nina Ricci Le Paradis de Nina Corine de Farme Witch Corn Gres Caline Night Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Michel Germain Sexual Femme