Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Esprit Urban Nature For Women Esprit dla kobiet

Esprit Urban Nature For Women Esprit dla kobiet

Esprit Urban Nature For Women Esprit dla kobiet Zdjęcia Esprit Urban Nature For Women Esprit dla kobiet Zdjęcia

Esprit Urban Nature For Women marki Esprit to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Esprit Urban Nature For Women został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są fiołek, czerwone jabłko i morela; nutami serca są konwalia, magnolia i plumeria; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Fiołek Czerwone jabłko Morela

Konwalia Magnolia Plumeria

Piżmo Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Urban Nature For Women by Esprit.

Esprit Urban Nature For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Urban Nature For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Urban Nature For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Urban Nature For Women marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Urban Nature For Women marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Paco Rabanne Ultraviolet Naomi Campbell Naomi Campbell Avon Far Away Cacharel Amor Amor Lanvin Eclat d’Arpège Versace Bright Crystal Lolita Lempicka Si Lolita Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Diane von Furstenberg Love Diane Gabriela Sabatini Latin Dance Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Loewe A Mi Aire Gabriela Sabatini Daylight Gabriela Sabatini Elegance Gabriela Sabatini Private Edition Tous H2O Oriflame Ice Avon Today Tomorrow Always Gold Oriflame Dancing Lady Hypnotic Night