Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Esprit Urban Nature For Men Esprit dla mężczyzn

Esprit Urban Nature For Men Esprit dla mężczyzn

Mam: 1

Esprit Urban Nature For Men marki Esprit to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Esprit Urban Nature For Men został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, pieprz i gruszka; nutami serca są francuskie labdanum, geranium i kolendra; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia, gałka muszkatołowa i fasolka tonka.

Bergamotka Pieprz Gruszka

Francuskie labdanum Geranium Kolendra

Piżmo Paczula Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Urban Nature For Men by Esprit.

Esprit Urban Nature For Men Recenzje Perfum

Esprit Urban Nature For Men by Esprit 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Urban Nature For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Urban Nature For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Urban Nature For Men marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Urban Nature For Men marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Hugo Boss Boss in Motion Joop! Joop! Homme Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Hermes Elixir des Merveilles Gap Lavander Tea No.362 Lucky Brand Lucky You for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Gres Cabaret Pour Homme Mark Buxton Around Midnight Grossmith Phul - Nana Amouage The Library Collection Opus II