Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Esprit Pure for Women Esprit dla kobiet

Esprit Pure for Women Esprit dla kobiet

Esprit Pure for Women marki Esprit to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Esprit Pure for Women został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są gruszka, cytryna i bazylia; nutami serca są róża damasceńska, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są cyprys, benzoes i piżmo.

Gruszka Cytryna Bazylia

Róża damasceńska Jaśmin Heliotrop

Cyprys Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Pure for Women by Esprit.

Esprit Pure for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Pure for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Pure for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Pure for Women marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Pure for Women marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Calvin Klein CK be Valentino V Absolu Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Prada Infusion d'Iris Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Lancome Magnifique Eau de Toilette Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Oriflame Giordani White Gold Fiorucci Amore 14 White Ulric de Varens Mini Musk Stendhal Elixir Noir