Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Esprit Pure for Men Esprit dla mężczyzn

Esprit Pure for Men Esprit dla mężczyzn

lekko korzenny

Esprit Pure for Men marki Esprit to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Esprit Pure for Men został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są kumkwat, różowy pieprz i kardamon; nutami serca są kolendra, elemi i szałwia; nutami bazy są cedr, zamsz i drzewo sandałowe.

Kumkwat Różowy pieprz Kardamon

Kolendra Elemi Szałwia

Cedr Zamsz Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Pure for Men by Esprit.

Esprit Pure for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Pure for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Pure for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Pure for Men marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Pure for Men marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Creed Original Vetiver Jil Sander Sport for Men Olivier Durbano Black Tourmaline Parfumerie Generale Bois de Copaiba Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Cuba Paris Cuba Blue G. Nejman G.Nejman  Emir Mazzolari Lui Otto Kern Egoluxe Masculin Smell Bent Werewolf Lumberjack Nicolai Parfumeur Createur Vetyver