Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Esprit Man Esprit dla mężczyzn

Esprit Man Esprit dla mężczyzn

Miałem: 1

Esprit Man marki Esprit to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Esprit Man został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są jabłko i ananas; nutami serca są estragon, lawenda i liść fiołka; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Jabłko Ananas

Estragon Lawenda Liść fiołka

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Man by Esprit.

Esprit Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Man marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Man marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Mexx Mexx Pure Life Man Davidoff Silver Shadow Altitude Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Diptyque Philosykos Avon Unscripted Geo. F. Trumper Astor Cologne Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Sergio Tacchini Experience Discovery Kiehl`s Forest Rain LR Bruce Willis CnR Create Scorpio for Men