Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Esprit Horizon Women Esprit dla kobiet

Esprit Horizon Women Esprit dla kobiet

Miałem: 6

Esprit Horizon Women Esprit dla kobiet Zdjęcia Esprit Horizon Women Esprit dla kobiet Zdjęcia

Esprit Horizon Women marki Esprit to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Esprit Horizon Women został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są liczi, jaśmin i różowy grejpfrut; nutami serca są magnolia, różowy pieprz i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Liczi Jaśmin Różowy grejpfrut

Magnolia Różowy pieprz Imbir

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Horizon Women by Esprit.

Esprit Horizon Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Horizon Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Horizon Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Horizon Women marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Horizon Women marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Armand Basi In Blue Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Celine Fever pour Homme Roccobarocco Gold Jeans Cologne Agustin Davila Agustin Davila for Men Nez a Nez Ambre a Sade Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 The American Line Marines - Devil Dog Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Mexx Diversity Avon Herve Leger Homme Steve McQueen Steve McQueen