Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Esprit Collection Esprit dla kobiet

Esprit Collection Esprit dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

żółtych kwiatów

Esprit Collection marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są drzewo sandałowe i ylang-ylang; nutami bazy są i fasolka tonka.

Bergamotka

Drzewo sandałowe Ylang-ylang

Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Collection by Esprit.

Esprit Collection Recenzje Perfum

Esprit Collection by Esprit 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Esprit Collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Esprit Collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Collection marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Collection marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Salvador Dali Dalissime Juicy Couture Juicy Couture Morgan Sweet Paradise Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise The Body Shop Dewberry Perfume Oil Alessandro Stiletto Perfume for Legs Prescriptives Calyx Oriflame Elvie Summer Magic O Boticario Floratta Emotion Victoria`s Secret Bombshell