Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dynamic Life for Him Esprit dla mężczyzn

Dynamic Life for Him Esprit dla mężczyzn

Dynamic Life for Him marki Esprit to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Dynamic Life for Him został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są kiwi, lawenda, mandarynka, mięta, grejpfrut, bergamotka i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, liść ananasa i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wetyweria i drzewo tekowe.

Kiwi Lawenda Mandarynka Mięta Grejpfrut Bergamotka Kardamon

Gałka muszkatołowa Liść ananasa Pieprz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wetyweria Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dynamic Life for Him by Esprit.

Dynamic Life for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Dynamic Life for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Dynamic Life for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dynamic Life for Him marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dynamic Life for Him marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain Vetiver Extreme Ralph Lauren Polo Double Black Davidoff Adventure Oriflame Frey Absolument Parfemeur Absolument Homme Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Fresh Patchouli Pure Tonino Lamborghini Feroce Anya`s Garden Temple Christian Audigier Christian Audigier For Him Detaille Yatching Nejma Nejma 1