Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dynamic Life for Her Esprit dla kobiet

Dynamic Life for Her Esprit dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

tropikalny

Dynamic Life for Her marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dynamic Life for Her został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są mandarynka, różowy grejpfrut i papaja; nutami serca są jaśmin, orchidea i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i biała ambra.

Mandarynka Różowy grejpfrut Papaja

Jaśmin Orchidea Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dynamic Life for Her by Esprit.

Dynamic Life for Her Recenzje Perfum

natalciaz
natalciaz

Miałam go kilka lat temu i pamiętam, że z zapachów z niższej półki cenowej ten robił furorę. Do tej pory widzę, że koleżanki go używają jako taki "zapasowy". Zapach cytrusowy ale przełamany taką słodszą kwiatową nutą. Przeznaczony raczej dla nastolatek, ale bardzo przyjemny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Dynamic Life for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Dynamic Life for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dynamic Life for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dynamic Life for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Guess Guess By Marciano Halston Unbound Avon Urban Flowers Tokyo Carla Fracci Odette Gianfranco Ferre In The Mood For Love Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Gres Caline Tender Moments Francesco Smalto Fullchoke for Women LR LR Classics Martinique Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman Beyonce Heat Rush